PODZIEL SIĘ

Prawie każdy dobrze prosperujący przedsiębiorca przelicza skorzystanie z leasingu. To oczywiście leasing samochodowy cieszy się podobno największym wzięciem w naszym kraju. To naturalnie ta odmiana fundowania pojazdów, jaką jest leasing dochodzi do coraz to większej liczby postaci prowadzących firmę.

W leasingu samochodowym leasingobiorca otrzymuje od finansującego pojazd na podstawie umowy spisanej między nimi na pewny czas leasingowania. Czyli treściwie mówiąc, leasingobiorca opłaca za pożyczenie pojazdu. Z jakiego powodu aż tylu biznesmenów decyduje się na leasing samochodowy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Biorąc samochód w leasing ponosimy jedynie niewielkie zobowiązanie prywatnego kapitału. Finanse pozostające na naszym koncie zdołają być stosowane na innych płaszczyznach czy też zainwestowane w rozwój biznesu.

Aby pozyskać leasing samochodowy nasze dochody nie muszą być wielkie, co w przypadku kredytu samochodowego nie jest takie łatwe. Tak więc leasing samochodowy stoi otworem dla większości przedsiębiorców. Żeby zdołać z niego skorzystać nasza działalność nie może zalegać w płaceniu składek ZUS a także powinna we właściwym czasie podatki w stosunku do Urzędu Skarbowego. Niektóre firmy leasingowe stosują wciąż inne warunku jakimi jest na przykład zjawisko, iż nasza firma powinna być na rynku przynajmniej pół roku a także nie powinna mieć nadmiernych obciążeń kredytowych. Jeśli spełniamy takie warunki, może warto przemyśleć zagadnienie leasingu samochodowego, który z roku na rok staje się bardziej popularnym artykułem inwestycyjnym.

Źródło: Leasing samochodowy cieszy się dużą popularnością – piotr1234