PODZIEL SIĘ

Lokaty progresywne to należący do najbardziej rozpowszechnionych rodzajów oszczędności. Podstawa jego działania opiera się na progresywnym oprocentowaniu.

Zaczynając oszczędzać, rozpoczynamy od małych zysków, choć kończymy już zyskując. Walory to szansa dokładania pieniędzy w okresie trwania lokaty i stosunkowo niedługi termin funkcjonowania. Jeżeli zerwiemy zobowiązania przed jej nominalnym końcem, zyskamy chociaż część odsetek.

Kapitalizacja ma miejsce standardowo co trzydzieści dni (zysk pomniejsza się o podatek dochodowy). Propozycje pod różnymi imionami są oferowane funkcjonują w faktycznie wszystkich bankach i różnice można określić zaledwie minimalnie.

Lokata Mistrzowski Procent w banku internetowym NeoBANK spełnia potrzebę osób, zamierzającyhc odłożyć kapitał na lokacie, a zarazem nie blokując środków na długotrwały okres.

Gotówka, jaką trzeba przygotować, zamyka się w limicie od 5 tysięcy złotych do jednego miliona złotych. Termin lokaty to trzy miesiące, kapitalizacja dokonuje się równo po takim czasie. Niezmienne oprocentowanie wynosi 6,6 procenta w skali rocznej.

Aby utorować sobie drogę zaoszczędzenia, powinno się założyć (internetowo) konto osobiste. Potem wystarczy zaledwie kilka kliknięć na portalu NeoBANKu i przekaz. Umowa zostanie wysłana drogą pocztową.

Źródło: Lokaty progresywne i mistrzowskie – piotrusu