PODZIEL SIĘ

Wielu właścicieli firm decyduje się na leasing samochodowy. Leasing na samochód zapewnia szanse otrzymania auta nowego jak również używanego. Wybierając leasing samochodowy wpłacamy tylko wpłatę wstępną.

Wydaje się to niewątpliwie przystępnym rozstrzygnięciem, gdyż nie musimy angażować swoich środków, jakie jesteśmy wstanie wydatkować na różne przedmioty w tym na rozbudowę przedsiębiorstwa. W przypadku leasingu samochodowego płacimy niższy podatek, bowiem kosztem jest cała stawka pochodząca z leasingu samochodowego. Umowa o leasing samochodowy w większości wypadków obejmuje zapis o wykupie pojazdu, w momencie dokończenia leasingu.

I tutaj mamy do wyboru 2 ewentualności. Możemy wykupić leasingowany auto czy też zostawić auto w agencji, jaka udzieliła nam leasingu. W tym przypadku firma leasingowa zostaje właścicielem auta, który był obiektem leasingu, a my możemy rozglądać się za nowym leasingowanym samochodem do naszej firmy. Uwzględniając atuty leasingu samochodowego, powinien on cieszyć się rozległym upodobaniem oraz być brany pod uwagę przez właścicieli korporacji chcących zakupić samochód.

Źródło: Leasing samochodowy dogodnym rozwiązaniem – piotr11