PODZIEL SIĘ

Kantory internetowe to opłacalna i wygodna alternatywa wobec tradycyjnych metod wymiany walut. Dzięki niskiej marży i korzystnemu kursowi pozwalają zoptymalizować koszty transakcji związanych np. ze spłatą kredytu zaciągniętego w obcej walucie. E-kantory to dobre rozwiązanie również dla osób wyjeżdżających za granicę, zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych. Wymiana waluty w Internecie jest nie tylko łaskawsza dla naszego portfela, ale i znacznie wygodniejsza.

Prosty i bezpieczny kantor on-line 

Przed wyjazdem za granicę mamy mnóstwo spraw do załatwienia, ale wymianę złotówek na obcą walutę często odkładamy na ostatnią chwilę. Z jednej strony nie mamy czasu na wizytę w banku czy kantorze, a z drugiej – liczmy na pomyślniejszy kurs. A przecież wystarczy zarejestrować się na internetowej platformie walut, takiej jak Trejdoo.com. Po zalogowaniu na swoje konto należy zasilić portfel walutowy i zlecić wymianę środków, aby po kilku minutach korzystać już z obcej waluty. Usługa działa przez całą dobę siedem dni w tygodni, dzięki czemu możemy oszczędzić czas w ciągu dnia i kupić obcą walutę nawet w nocy. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają protokoły SSL i inne zabezpieczenia wykorzystywane w e-bankowości.

Wymiana waluty w Internecie, czyli jak zaoszczędzić przed wyjazdem

Kantory on-line umożliwiają negocjację ceny i minimalizują spready, ponadto zapewniają bardziej atrakcyjny kurs wymiany niż banki i tradycyjne kantory. Możemy zatem kupić więcej obcej waluty i tym samym uzyskać większą ilość środków na wakacje. Przebywając w obcym kraju możemy w dowolnej chwili dokonać wymiany waluty w Internecie, co pozwoli nam uniezależnić się od zagranicznych kantorów.

Trejdoo.com zapewnia również dogodne warunki osobom pracującym za granicą m.in. niskie opłaty za przelew międzynarodowy i przekaz pieniężny. Nie musimy więc korzystać z zagranicznych pośredników i zaoszczędzimy na kosztach dodatkowych. Realizacja przelewu potrwa najwyżej pół godziny, dzięki czemu bliscy w Polsce szybko otrzymają od nas pieniądze.