PODZIEL SIĘ

Outsourcing jest to przekazywanie pewnych zadań i procesów koniecznych przedsiębiorstwu do działania wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej. Z reguły jest to związane z faktem, iż przedsiębiorstwo nie było w stanie samodzielnie efektywnie wypełniać konkretnych funkcji.
Przedsiębiorstwa nigdy nie tracą na usługach outsourcingu, ale mogą za to zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim nie muszą szkolić swoich pracowników w wyspecjalizowanych technikach sprzedażowych, nie muszą wydawać pieniędzy na dodatkowe oprogramowanie komputerowe, nie muszą specjalnie tworzyć nowych stanowisk pracy, a w związku z tym nade wszystko nie ponoszą kosztów z tym wszystkim związanych. Niezwykle istotny jest przede wszystkim outsourcing sił sprzedaży. Mało które przedsiębiorstwo posiada wyspecjalizowanych pracowników, którzy potrafią fachowo obsłużyć przychodzącego do nich klienta. Nie chodzi tylko o kontakt osobisty twarzą w twarz, ale również o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub inny. Zwykły pracownik nie poznał technik efektywnej sprzedaży, reagowania na potrzeby klienta, na wyraz jego twarzy, brak zainteresowania i tym podobne. Zewnętrzne siły sprzedaży są doskonale przeszkolone we wszystkich tego rodzaju sytuacjach. Każdy pracownik posiada wysokie kwalifikacje interpersonalne i potrafi efektywnie dotrzeć do każdego klienta. Firma oferująca tego rodzaju usługi skupia się nie tylko na samym przyjęciu zamówienia od klienta, jego weryfikacji i dostępności produktu, realizacji oraz dostarczeniu do klienta, ale również bierze na swoje barki ciężar aktywnego pozyskiwania klientów.
Zewnętrzny zespół sprzedaży to grupa osób, która ma doskonale wyznaczone zadania i przydzielone obowiązki. Dzięki temu właśnie przedsiębiorca nie traci czasu na mozolne pozyskiwanie klientów, ale może się skupić na dostarczaniu doskonale dopasowanych do ich wymagań i potrzeb produktów lub też usług. Firma oferująca outsourcing sił sprzedaży oferuje również wynajem przedstawicieli handlowych. Są to tylko sprawdzone i posiadające ogromne doświadczenie osoby. Osobisty kontakt przedstawiciela z klientem ma ogromne znaczenie dla pozytywnego zakończenia transakcji i pozyskania nowych kontrahentów. Dzisiaj bardzo trudno jest na własną rękę znaleźć najlepszego handlowca. Dlatego warto korzystać z najlepszych firm.

Outsourcing sił sprzedaży
Mobilis Team Sp. z o.o.
ul. Leszno 8/2
01-192 Warszawa