PODZIEL SIĘ

Rozważasz nad tym, czym kierować się, by wyselekcjonować najlepszy kredyt na kupno pojazdu?

Kluczowy okazuje się termin zakończenia spłat. W wybranych instytucjach może osiągnąć około dekady ! Sprawdźmy, czy będzie opcja na przedterminową spłatę. Wielu kredytobiorców nie ma własnego kapitału na wpłacenie części rat na początku –zauważmy, że u niektórych możemy to ominąć.

W kilku bankach powinniśmy liczyć na pieniądze w celu wykupienia ubezpieczenia. Sprawdź, jaką ilość czasu zajmie firmie zdecydowanie o sfinansowaniu kredytu i kiedy przekażą środki. Nieraz, firmy deklarują bonusowe 1 (za darmo) zatankowanie paliwa lub możliwość zredukowania oprocentowania. Wybierz to, co jest naprawdę potrzebne.

Jakiego rodzaju dokumenty mogą być wymagane przy załatwianiu kredytu na samochód ?

Wiedzmy, że niekoniecznie dla wszystkich podobne. Prowadzący działalność gospodarczą oprócz prawa jazdy i dowodu osobistego przedłożyć muszą Numer identyfikacji Podatkowej, REGON oraz poświadczenie rzetelności od Ubezpieczyciela i Urzędu Skarbowego.

Osoby fizyczne powinny się jedynie posługiwać dowodem osobistym i jeszcze jakimś dokumentem tożsamości. Emeryci i renciści są zobowiązani jeszcze potwierdzić o regularnie wpłacanych świadczeniach (w kontekście renty wykazać możliwy termin jej kresu).

Procedury zwykle mogą być ułatwione, skoro decydujemy się na jak najwyższą wpłatę zaliczki.