PODZIEL SIĘ

Kredyt Inwestycyjny dla firm – porada w realizacji kredytu

Autorem artykułu jest Adam B.

Ta usługa finansowa ma bardzo wiele zastosowań w wielu segmentach inwestycji. Przede wszystkim jest bardzo często dobierana podczas wykonywania funduszy bądź kredytów unijnych jako kwota potrzebna do posiadania „własnego kapitału”.

By ubiegać się o kredyt inwestycyjny musimy posiadać zarejestrowany podmiot gospodarczy wraz z dokumentem potwierdzającym „czyste” konto finansowe (bez zobowiązań, roszczeń, wierzycieli).

Kredyt Inwestycyjny dla firm jest możliwy tyko i wyłącznie przy realizacji inwestycji która posiada udokumentowaną opłacalność, rentowność oraz realny plan inwestycyjny. Dzięki zebraniu i opisaniu wszystkich działań (czynności) jakie wymaga bank bądź wierzyciel można przystąpić o kredyt który może być wypłacany w ramach kwartalnych/miesięcznych. Kwota ta będzie przeznaczana na dokapitalizowanie projektu bądź zakup materiałów wskazanych w planie biznesowym jego powstania. Takie kredyty są najczęściej polecany w przedsiębiorstwach budowlanych. Na przykład firma budująca nieruchomości typu „mieszkania Gdańsk” może złożyć projekt na inwestycje budowlaną osiedla w tymże mieście. Bank po akceptacji tego typu procesu może przyłączyć się z swoim kapitałem gdyż taka inwestycja jest dla niego opłacalna. Otrzymuje pewną kwotę która może być w sposób bardzo przewidujący zarobiony bez ryzyka straty.

Tym sposobem kredyt inwestycyjny dla firm stał się jednym z najczęstszą realizowaną usługa finansową w minionym 2011 roku. Prowadząc swój biznes rozsądnie i nowocześnie można poprzez mało ryzykowne inwestycje doprowadzić do uczciwego dokapitalizowania firmy w bardzo krótkim czasie. By podjąć dobrą decyzję spośród kilkunastu ofert banków w tej dziedzinie warto skorzystać z darmowej wizyty u doradcy finansowego który za darmo może zbilansować i podsumować dla nas wszystkie oferty dostępne na rynku.

W trosce o Twoje finanse

Artykuł pochodzi z serwisu
www.Artelis.pl