PODZIEL SIĘ

W życiu każdego z nas zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, kiedy szybko potrzebujemy dodatkowego źródła pieniędzy. Kiedy nie masz odłożonych żadnych oszczędności, a pieniądze są Ci niezbędne, rozważ zaciągnięcie szybkiej pożyczki.

Na co potrzebujesz pieniędzy

Przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki, dobrze zastanów się, na co potrzebne są Ci dodatkowe środki czy terminowo spłacisz pożyczkę.Pożyczka krótkoterminowa to pożyczka na bardzo krótki okres (w serwisie Wonga jest to maksymalnie 60 dni), więc jeśli teraz brakuje Ci większej kwoty pieniędzy, możesz nie być w stanie spłacić pożyczki w określonym terminie.

Pożyczka od rodziny lub znajomych

Kiedy potrzebujesz szybko małej kwoty pieniędzy, poproś najpierw o pomoc swoją rodzinę lub przyjaciół. Dopiero jeśli oni nie pożyczą Ci pieniędzy, zdecyduj się na pożyczkę krótkoterminową.

Pożyczka na nagłe wydatki

Szybkie pożyczki służą przede wszystkim podreperowaniu domowego budżetu i przywróceniu płynności finansowej. Wyobraź sobie, że zbliżają się Święta, kupiłeś już wszystkie prezenty, ale wiesz, że zabraknie Ci pieniędzy na przygotowanie wigilijnej kolacji i przeżycie do końca miesiąca. Weź małą pożyczkę, żeby przetrwać ten okres i spłać ją od razu, kiedy dostaniesz kolejną wypłatę. Kiedy pojawia się wydatek nieprzewidziany w Twoim miesięcznym budżecie, skorzystaj z szybkiej pożyczki.

Pożyczka jako rozwiązanie krótkoterminowe

Firma pożyczkowa Wonga, udzielając pożyczek swoim klientom podkreśla, że pożyczki mają na celu jedynie podratowanie sytuacji finansowej klienta i nie powinny być sposobem na życie. Dlatego serwis nie przedłuża automatycznie terminu spłaty pożyczki. Klienci, którzy już raz otrzymali pożyczkę w serwisie, mogą wnioskować o kolejne pożyczki, jednak nie zawsze je otrzymają.

Szybka pożyczka przez internet a pożyczka w banku

Klienci wybierają szybką pożyczkę przez internet głównie z uwagi na wygodę i szybkość otrzymania dodatkowych środków finansowych. Procedury bankowe wymagają przedstawienia licznych dokumentów i potwierdzenia zdolności kredytowej. Wielu klientów nie ma takiej zdolności ze względu na rodzaj wykonywanej pracy lub charakter zatrudnienia. Dlatego decydują się na pożyczkę krótkoterminową, o którą mogą wnioskować przez internet. Dodatkowo oszczędzają czas, bo całą procedurę pożyczkową mogą załatwić z domu.

Szybka decyzja o pożyczce

Firmy udzielające pożyczek przez internet mają specjalnie zautomatyzowane platformy pożyczkowe, które automatycznie weryfikują wnioski wpływające od klientów. Dzięki temu decyzję o udzieleniu pożyczki można podjąć w zaledwie kilka minut. Pieniądze otrzymasz na swoje konto w ciągu 15-20 minut od złożenia wniosku pożyczkowego. Możesz od razu skorzystać z dodatkowych środków i wydać je na swoje pilne potrzeby.

Platforma pożyczkowa

Serwis Wonga jest jedną z wiodących firm pożyczkowych na światowym rynku. Firma założona w Wielkiej Brytanii w 2006 roku działa na rynku europejskim, w Kanadzie, a także w RPA, gdzie stała się dla wielu osób wiarygodnym źródłem dodatkowego finansowania. W Wielkiej Brytanii firma udzieliła już ponad 7 milionów pożyczek, co czyni ją największą firmą pożyczkową na brytyjskim rynku.

Szybka pożyczka

Wonga udziela swoim klientom szybkich pożyczek przyznawanych w zaledwie 15 minut od złożenia wniosku. Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Wystarczą 3 proste kroki, żeby na Twoim koncie szybko pojawiała się dodatkowa gotówka.

Składanie wniosku

Zanim rozpoczniesz wypełnianie wniosku o pożyczkę, przygotuj:

  • dowód osobisty
  • numer rachunku bankowego, na który wpłynie pożyczka
  • telefon komórkowy konieczny do weryfikacji danych

Na stronie głównej serwisu wonga.pl przesuń suwak na wybraną przez Ciebie kwotę i okres, na jaki chcesz zaciągnąć pożyczkę. Zatwierdź dane i przejdź do wypełnienia wniosku pożyczkowego. We wniosku uzupełnij:

  • swoje podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, nr dowodu osobistego, adres zamieszkania)
  • dane na temat swoich miesięcznych zarobków
  • dane na temat liczby osób, które z Tobą mieszkają i które masz na utrzymaniu

Po wypełnieniu wniosku, zweryfikuj swoje dane, wysyłając przelew weryfikacyjny w wysokości 10 groszy. Serwis Wonga w tym czasie sprawdzi prawdziwość Twoich danych i Twoją historię kredytową. Kiedy składasz wniosek o pożyczkę w dni powszednie miedzy godziną 7:00 a 22:00 decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz niemal natychmiast. Jeśli wniosek wpłynie w innych godzinach, informację o udzieleniu pożyczki dostaniesz następnego dnia do godziny 8:00 rano.Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o pożyczce, zapoznaj się z warunkami umowy oraz regulaminem serwisu i je zatwierdź. Wtedy na Twoje konto wpłyną pieniądze.

Szybka pożyczka nie dla każdego

Serwis Wonga akceptuje jedynie co 4 wniosek pożyczkowy na 10. Nie każdy klient serwisu otrzyma więc od Wonga pożyczkę, o którą wnioskuje. Serwis podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki na podstawie oceny ryzyka kredytowego każdego klienta. Dlatego dokładnie weryfikuje każdego swojego klienta w bazie BIK (Biura Informacji Kredytowej) i rejestrach biur informacji gospodarczych, gromadzących informacje o zaległościach finansowych klientów.

Szybka pożyczka na jasnych zasadach

Firma Wonga dba o przejrzystą i uczciwą komunikację ze swoimi klientami. Za każdym razem, kiedy korzystasz z szybkiej pożyczki w serwisie Wonga, dowiesz się już na początku składania wniosku, ile rzeczywiście zapłacisz za swoją pożyczkę. Serwis nie ukrywa przed Tobą żadnych dodatkowych opłat i jasno i klarownie prezentuje warunki pożyczki w swojej umowie.

Szybka pożyczka jako sposób na szybkie pieniądze

Pożyczka krótkoterminowa da Ci zastrzyk środków finansowych, których  pilnie potrzebujesz. Zanim jednak zdecydujesz się na zaciągniecie pożyczki, sprawdź firmę pożyczkową, w której chcesz złożyć wniosek. Przeczytaj umowę firmy i sprawdź, czy przy pożyczce nie ma żadnych ukrytych kosztów (np. opłaty za dodatkowe ubezpieczenie, prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki, opłaty za założenie dodatkowego konta).

Regularne oszczędzanie

Najlepszym rozwiązaniem na utrzymanie płynności finansowej jest comiesięczne oszczędzanie. Zaoszczędzone pieniądze wykorzystasz w kryzysowej sytuacji i nie będziesz zmuszony do zaciągania pożyczki. Zanim złożysz wniosek o pożyczkę, zastanów się w jakim czasie jesteś w stanie ją spłacić. Wybierz taki okres, przez który uzbierasz pożyczoną kwotę.

Zaplanuj swój codzienny budżet

Kiedy zaciągniesz pożyczkę, zrób zestawienie swoich dochodów i wydatków. Zastanów się, jak możesz zacząć oszczędzać i w jaki sposób odkładać codziennie nawet małe sumy pieniędzy. Ogranicz wydatki, które nie są konieczne (np. wyjście do klubu, wyjazd na wycieczkę, pójście do spa) i odłóż je na czas, kiedy przywrócisz swoją płynność finansową.

 

Gdy pilnie potrzebujesz gotówki, znajdź serwis pożyczkowy, udzielający szybkich pożyczek na preferencyjnych warunkach. Wybierz sprawdzony i rzetelny serwis pożyczkowy, który w krótkim czasie przeleje na Twoje konto potrzebne Ci środki.