PODZIEL SIĘ

Niektóre firmy zajmują się bowiem szeroko pojętymi procesami obiegu i archiwizacji dokumentów, digitalizacją, a także archiwizacją czy wdrażaniem rozwiązań mających na celu usprawnienia pracy. Dodatkowo zajmuje się także dystrybucją i wdrażaniem swoich własnych produktów w postaci programów komputerowych wspomagających prowadzenie firmy.

 

Przykładem takiej firmy może być ESOD. Jej szeroki zakres usług firmy sprawia, że może ona kompleksowo zająć się każdym klientem i opracować idealne dla jego potrzeb rozwiązania. Lata doświadczenia zaowocowały w opracowaniu własnych produktów optymalizujących każde z wykonywanych w firmie zadań. ESOD oferuje więc swoim klientom takie programy jak esFLOW odpowiadający za szybki i prawidłowy obieg dokumentów w firmie, archiwum elektroniczne esDOC usprawniające zarządzanie dokumentacją, esCRM pozwalający na zarządzanie relacjami z klientem czy esWORK ewidencjonujący czas pracy zatrudnionych osób. Dodatkowo kontrahenci mogą skorzystać również z takich rozwiązań jak elektroniczna książka kancelaryjna o nazwie esPOST oraz elektroniczne zarządzanie archiwum tradycyjnym noszące nazwę esARCH. Doskonale dopracowane w każdym szczególe programy to jednak nie wszystko, co czeka w ofercie firmy na jej klientów. ESOD świadczy bowiem także usługi doradztwa w zakresie procesów biznesowych i prowadzi swoje własne centrum outsourcingowe mające za zadanie optymalizowanie procesów biznesowych kontrahentów. Dla tych klientów, którzy nie chcą natomiast instalować urządzeń i aplikacji, możliwe jest skorzystanie z usługi cloud service oraz SaaS, czyli utrzymania przez ESOD infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania. Jest to więc firma, która gwarantuje kompleksową , a także profesjonalną obsługę. Dzięki niej klienci zyskują szybkie i efektywne przetwarzanie dokumentów, kontrolę nad ich obiegiem oraz optymalizację wszelkich innych działań związanych z ich archiwizacją. Wdrożone programy ułatwiają i usprawniają procesy pracy, a co za tym idzie generują oszczędności. Zadowolenie partnerów to dla firmy największa satysfakcja, a więc ESOD realizuje każde, najmniejsze i najbardziej spersonalizowane zadanie zlecone zarówno przez małe firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa.

 

ESOD to nie tylko nowoczesne rozwiązania odpowiednie dla każdego, ale także doświadczony partner, na którym można polegać. Profesjonalizm i innowacje to główne zalety firmy, które przyciągają kontrahentów, zawsze zadowolonych ze współpracy.