PODZIEL SIĘ

Rhenus Data Office Polska to firma, która jest liderem na rynku w zakresie kompleksowego zarządzania dokumentami. Polska historia firmy sięga 2001 roku, kiedy to został tutaj otwarty pierwszy oddział i pojawili się pierwsi klienci firmy. Od tego czasu ich grono systematycznie rośnie, a to za sprawą świetnej jakości usług, które Rhenus Data ma w swojej ofercie oraz dobrze wyszkolonych pracowników, którzy są najlepszą wizytówką firmy.

Usługi Rhetus Data Oficce Polska obejmują opiekę nad dokumentami od momentu ich powstania aż do chwili ich bezpiecznego zniszczenia. Obecnie firma ma trzy podstawowe oddziały, które mieszczą się w Warszawie, Poznaniu oraz Chorzowie, a także dwa handlowe biura znajdujące się w Szczecinie i Krakowie. Misją firmy jest przede wszystkim ochrona informacji oraz dyskrecja, którą każdy klient ma zagwarantowaną już w momencie podpisywania umowy. Motorem spółki są jej pracownicy, którzy, dzięki odpowiednim kompetencjom, są ekspertami w swojej dziedzinie oraz charakteryzuje ich wysoka motywacja połączona z poczuciem odpowiedzialności za usługi świadczone przez Rhenus Data Office Polska. W skład pełnej oferty, którą firma prezentuje na swojej internetowej stronie pod adresem www.rhenus-data.pl, wchodzą: kancelaria pocztowa, digitalizacja dokumentów, niszczenie nośników informacji, osuszanie dokumentów, archiwizacja dokumentów, transport archiwów, przechowywanie dokumentów oraz odbiór i utylizacja sprzętu elektronicznego.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej rodzinnej firmy, czy kierujesz spółką, która prowadzi międzynarodowe interesy, to w Twoim przedsiębiorstwie codziennie pojawiają się nowe dokumenty, którymi trzeba się zaopiekować. Wybierz profesjonalistów i skorzystaj z usług, które w swojej ofercie prezentuje Rhenus Data Office Polska, a na pewno będziesz zadowolony z dokonanego wyboru. Ta firma wie, jak zadbać o kompleksowe zarządzanie dokumentami w każdym przedsiębiorstwie. Życie może być dużo prostsze, jeśli skorzystasz z możliwości, jakie daje przedsiębiorstwom współpraca z Rhenus Data. Gwarantujemy, że, dzięki usługom tej firmy, Twoje dokumenty będą pod najlepszą opieką. Ta spółka wie, jak zadbać o swoich klientów i ich dokumenty, dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z jednym z jej handlowych działówych. Porządek w dokumentach to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Porządek w dokumentach to pierwszy krok na drodze do sukcesu.