PODZIEL SIĘ

Jeszcze 10-15 lat temu mało popularne były tzw. e-konta, czyli konta osobiste lub firmowe z dostępem przez Internet. Dziś takie konta są jak najbardziej powszechne i większość z klientów banków nie wyobraża sobie możliwości powrotu do czasów, kiedy zlecenia stałe czy przelewy realizowaliśmy w placówce bankowej, przy okienku, wypełniając papierowe blankiety. Nie ulega wątpliwości, że ekonto daje swobodę w zarządzaniu własnymi finansami czy pieniędzmi firmowymi. Umożliwia sprawdzanie na bieżąco stanu finansów, historii przelewów, czy też na dokonywanie zleceń płatności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez potrzeby wychodzenia z domu i udawania się do placówki bankowej. Jednym z banków działających w Polsce, który ma w swojej ofercie ekonto jest Volkswagen Bank. Jego ofertę można prześledzić na stronie internetowej pod adresem www.vwbank.pl.

Czym charakteryzuje się ekonto?

Ekonto w Volkswagen Bank, podobnie jak i w innych bankach w Polsce, jest kontem z dostępem przez Internet. Właściwie, ekonto w Volkswagen Bank jest kontem osobistym, do którego klient ma dostęp przez Internet lub telefon, z dowolnego miejsca, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z uwagi na to, że ekonto nie wymaga obsługi pracownika banku, bowiem wszystkie operacje dokonywane są przez klienta w elektronicznym systemie transakcyjnym, to najczęściej jest ono darmowe. Podobnie jest w Volkswagen Banku. Klient zakładający konto osobiste w formie ekonta, nie uiszcza za niego żadnych opłat.

Zalety ekonta w Volkswagen Banku

Ekonto dostępne na stronie www.vwbank.pl oferuje klientom pełną niezależność. Mogą oni korzystać z usług bankowych bez potrzeby odwiedzania banku. Mogą zrealizować szybkie przelewy, na bieżąco przeglądać saldo rachunku i dokonywać wypłaty gotówki z bankomatów, za pomocą wydanej do ekonta karty płatniczej. W Volkswagen Banku ekonto dostępne jest w ofercie Konta e-direct. Zyskuje się dzięki niemu dostęp do bezpiecznej i nowoczesnej platformy bankowości internetowej. Volkswagen Bank nie pobiera w przypadku ekonta opłat za:

  • Otwarcie i prowadzenie konta,
  • Przelewy przez Internet,
  • Wydanie i wznowienie karty Visa.